Tesettür Bölümü

Tesettür BölümüDİKKATİNİZE !


TESETTÜR BÖLÜMÜMÜZDE ÇALIŞAN USTAMIZ İŞTEN AYRILDIĞI İÇİN BU BÖLÜMÜMÜZ USTAMIZI BULANA KADAR HİZMET DIŞI!


Tesettürlü Gelin Başı Dırape ve Makyajı konusunda Uzman kadro arzu ettiğiniz tüm modelleri yaptırabilirsiniz...

Sizler için özel, tesettür salonu hazırladık......

Saç kesimi, tüm boya işleri , güzellik , manikür pedikür , ağda , kaş, 

gibi aklınıza gelebilecek tüm bakım işlemlerinizi

Profesyonel, bayan ustalarımız tarafından,

ALTORA 'nın özel tesettür salonunda. yaptırabileceksiniz....

Tesettür salonumuz faal GELMEDEN önce RANDEVU alabilirsiniz..


Bu Yılın  En Güzel Gelin Başı Modelleri

Tesettür gelin başı modelleri artık sınır tanımıyor! Tesettürlü gelinlerin duvaklarla, çiçeklerle, taçlarla ya da tokalarla süslediği türban modellerinin en güzellerini seçmek sizden, ilham almak bizden!

Düğün fotoğrafları, hayatımızın en özel anılarının yansımasıdır. Düğün fotoğraflarınızı ömür boyu saklayacağınızı düşünürseniz, o fotoğraflara baktığınızda asla pişmanlık duymamalısınız!

Gelinliği seçmek kadar gelin başı modeline karar vermek de oldukça zorlu bir süreç. Düğün öncesi karıştırdığımız dergilerde, dolaştığımız internet sitelerinde, hatta gittiğimiz düğünlerde gelin başı modellerine bakmaktan kendimizi alıkoyamıyoruz. Kendi isteklerimize ve gelinliğimize uyan tesettür gelin başı modellerini eledikten sonra bile kararımız son ana kadar değişebiliyor.

Düğün Öncesi Gelin Başı Provası Şart!

Düğün öncesi kuaförde gelin başı provası yaptırmak birçok açıdan kurtarıcı bir çözüm olabiliyor. Fotoğraflarda gördüklerimiz kimi zaman gerçek hayatta o kadar da kolay uygulanamayabiliyor. Bunun için provalarda ortaya çıkan sorunlar o büyük gün gelip çattığında bizim isteklerimize uygun olarak düzeltilebiliyor.

İşinizi biraz daha kolaylaştırmak ve sizlere ilham olmak adına Altora Kuaför olarak en güzel tesettür gelin başı modellerini bir araya topladık. Şimdi siz de bu farklı modelleri kendi gelinlik kumaşınıza uygun kumaşlarla uygulayabilirsiniz. İpekler, tüller, şantuk kumaşlar ya da taftalar… Hangisi gelinliğiniz için uygunsa, seçim sizin…

Tesettür Gelin Başı Modelleri 2013-1Tesettür Gelin Başı Modelleri 2013-2Tesettür Gelin Başı Modelleri 2013-3Tesettür Gelin Başı Modelleri 2013-4Tesettür Gelin Başı Modelleri 2013-5Tesettür Gelin Başı Modelleri 2013-6Tesettür Gelin Başı Modelleri 2013-7Tesettür Gelin Başı Modelleri 2013-9Tesettür Gelin Başı Modelleri 2013-11